FORMULARZ
Podaj swój numer telefonu lub e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą:

Przygotujemy ofertę dla Ciebie.
KWESTIONARIUSZ
Pobierz nasz kwestionariusz, wypełnij i prześlij do nas:
kwestionariusz_Solar_Profit.pdf kwestionariusz Solar Profit

Przygotujemy bezpłatną ofertę dla Ciebie!
pomoc
tel: 75 71 300 09
Solar Profit panele fotowoltaiczne - projektowanie, sprzedaż, montaż, podłączanie instalacji fotowoltaicznych.

solarprofit projektowanie solarprofit finansowanie solarprofit sprzedaż solarprofitmontaż podłączenie
facebook

Fotowoltaika dla Ciepłej Wody Użytkowej

W związku z rosnącym zainteresowaniem wykorzystaniem darmowej energii ze słońca, przedstawiamy Państwu rozwiązanie mogące jeszcze wydajniej wykorzystywać wyprodukowaną darmową energię, a mianowicie podgrzewanie ciepłej wody grzałką elektryczną w czasie największej produkcji energii.

Po zainstalowaniu systemu fotowoltaicznego na dachu, warto wyposażyć gospodarstwo domowe w grzałkę elektryczną wpiętą w "wolne miejsce" Państwa zasobnika ciepłej wody (CWU) i wpięcie grzałki do gniazda elektrycznego. Kiedy zużycie domu nie jest wysokie, a dzień zapowiada się słonecznie i można się spodziewać dużej produkcji energii, grzałka podgrzeje nam wodę do ustawionej wartości temperatury, co zniweluje zapotrzebowanie na energię z innych źródeł. Dzięki grzałce w zasobniku nie będziecie musieli Państwo palić w piecu latem, a czyste powietrze wokół będzie lepiej służyć Wam i Waszym sąsiadom.

Takie rozwiązanie maksymalizuje wykorzystanie Państwa zestawu PV i zmniejsza ilość energii przesłanej do sieci w celu późniejszego odbioru 80 % lub 70 %. W przypadku podgrzewania wody energią z fotowoltaiki, wykorzystujemy w 100% jej potencjał.

Same grzałki są szeroko dostępne w branżowych sklepach i portalach internetowych, a ich ceny zaczynają się już od około 100zł. Przy doborze grzałki należy kierować się pojemnością zbiornika i gwintem przygotowanym w zbiorniku, jeżeli bedziecie mieli Państwo z tym problem - proszę skontaktować się z nami, a na pewno dobierzemy dogodne dla Państwa rozwiązanie.

grzałka

Dodano: 2016-08-03 10:42:54
belka pod tekstem

Zapraszamy do skorzystania z naszych pozostałych usług:
SOLAR PROFIT SP. z o.o.
KrĂłtka 7
58-562 PodgĂłrzyn
woj. dolnoÂślÂąskie
Tel. (75) 713 00 09
Email: info@solarprofit.pl
NIP: 611-271-22-75

COPYRIGHT © 2018 SOLAR PROFIT SP. Z O.O. | PROJEKT I PROGRAMOWANIE: MARCIN MUSZYŃSKI | WERSJA MOBILNA STRONY: m.solarprofit.pl