FORMULARZ
Podaj swój numer telefonu lub e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą:

Przygotujemy ofertę dla Ciebie.
KWESTIONARIUSZ
Pobierz nasz kwestionariusz, wypełnij i prześlij do nas:
kwestionariusz_Solar_Profit.pdf kwestionariusz Solar Profit

Przygotujemy bezpłatną ofertę dla Ciebie!
pomoc
tel: 75 71 300 09
Solar Profit panele fotowoltaiczne - projektowanie, sprzedaż, montaż, podłączanie instalacji fotowoltaicznych.

solarprofit projektowanie solarprofit finansowanie solarprofit sprzedaż solarprofitmontaż podłączenie
facebook

Leasing na systemy fotowoltaiczne dla firm!

Nowa forma finansowania systemów fotowoltaicznych dla firm to leasing. Dzięki temu rozwiązaniu spłata inwestycji w instalację PV rozkłada się równomiernie w czasie, a Ty korzystasz z darmowego prądu w Twojej firmie. Nie musisz ponosić wysokich kosztów w momencie startu instalacji, a po kilku latach, gdy leasing jest już spłacony, korzytasz już tylko ze swojej energii nie ponosząc kosztów zakupu energii od operatora. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zadzwoń: 75 71 300 09.

Każda firma zostaje indywidualnie ocenia pod kątem scoringu, dzięki czemu mamy możliwość przygotowania atrakcyjnej oferty. Raty leasingu są wliczne w koszty firmy, dodatkowo istnieje możliwość odliczenia VATu, co sprawia, że to rozwiąznie jest jeszcze bardziej opłacalne dla firm.

Okres leasingu dla paneli fotowoltaicznych to około pięć lat, w tym okresie po opłacie wstępnej, pozostają do spłacenia comiesięczne raty leasingu. Aby po spłaceniu leasingu stać się już pełnoprawnym właścicielem systemu fotowoltaicznego, możesz ją wykupić od banku.

Schemat spłaty leasingu
opłata wstępna + raty leasingu + wartość końcowa wykupu = spłacony system fotowoltaiczny, który już w 100% staje się Twoją właśnością!
Dodano: 2015-08-24 14:42:31
belka pod tekstem

Zapraszamy do skorzystania z naszych pozostałych usług:
SOLAR PROFIT SP. z o.o.
KrĂłtka 7
58-562 PodgĂłrzyn
woj. dolnoÂślÂąskie
Tel. (75) 713 00 09
Email: info@solarprofit.pl
NIP: 611-271-22-75

COPYRIGHT © 2018 SOLAR PROFIT SP. Z O.O. | PROJEKT I PROGRAMOWANIE: MARCIN MUSZYŃSKI | WERSJA MOBILNA STRONY: m.solarprofit.pl